Jesteś tutaj

Dołącz do Akcji sprzątania świata – Polska

Urząd Miejski w Augustowie serdecznie zaprasza do udziału w 27. Akcji Sprzątania świata – Polska 2020. Do 15 września można zgłaszać swój udział w akcji oraz miejsca, które wymagają sprzątnięcia.

W tym roku już po raz 27 Fundacja Nasza Ziemia będzie koordynować największą polską akcję ekologiczną: Sprzątanie świata – Polska. Jak zawsze kulminacja akcji nastąpi w trzeci weekend września, w tym roku to 18-20 września.

Tegoroczna akcja szczególną uwagę poświęca plastikowi i odbędzie się pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.”. Dziś plastik jest obecny niemal wszędzie. Robimy z niego opakowania na żywność, butelki na wodę, torby na zakupy, szczoteczki do zębów, opakowania kosmetyków. I stał się globalnym problemem.

Wszystkich, którym leży na sercu dobro środowiska zachęcamy do włączenia się w tę akcję w Augustowie w dniach 18-19 września. Na pisemne zgłoszenia, za pośrednictwem formularza, czekamy do 15 września 2020 r. mailowo na adres: Gospodarka.Komunalna@urzad.augustow.pl lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego ul. 3 Maja 60.

Uczestnikom zapewniamy worki i rękawiczki, które będą do odbioru w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska przy ul. Nowomiejskiej 41 w dniach 16-17 września w godz. 7:30 – 15:30. Akcję zakończymy w sobotę wspólnym ogniskiem.

Szczegółowe informacje odnośnie 27. Akcji sprzątania świata – Polska można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska ul. Nowomiejska 41, tel. 87 616 62 06 oraz na stronie: https://naszaziemia.pl/ssp2020/index.php.

 

GALERIA

Dołącz do Akcji sprzątania świata – Polska

PLIKI

ZałącznikRozmiar
Plik Formularz zgłoszenia do akcji42.53 KB