Jesteś tutaj

Flaszki i Szlugi & RAU w Augustowie

Już w sobotę, 9 lutego miłośnicy nowego nurtu hip-hop będą mieli okazję posłuchać na żywo RAU oraz Flaszki i szlugi. Koncert odbędzie się na scenie Miejskiego Domu Kultury o godz. 19.00.

FiS czyli Flaszki i szlugi, ich muzyka to połączenie rapu z daleko wybiegającą elektroniką. Król Świata pisze i rapuje, Jordah robi muzykę. Bracia mają na koncie albumy: „Kopę lat”, „Fis or die”, „Chyba napewno”, „Nareszcie” oraz dwie EP`ki. Obecnie są przed wydaniem nowego LP „Opór”, gdzie rap łączą z muzyką techno, którego premiera „Oporu” miała miejsce 31 października.

RAU aka. R.A.U. Warszawski producent oraz raper, który muzyką zajmuje się od roku 2000. Współpracował m.in. z Natalią Nykiel, Ten Typ Mes, Eldo, Onar. Twórca kompozycji telewizyjnych i  reklamowych. Współpracował z takimi markami jak Reebok, Desperados, czy Redbull. Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU prowadzi również swoją audycję autorską w Czwórce zatytułowaną RAUDYCJA której można posłuchać w każdą środę o 19:00.

Wszystkim tym, którzy wybierają się na koncert, życzymy udanej zabawy!

GALERIA

Flaszki i Szlugi & RAU w Augustowie