Jesteś tutaj

KULTURA, TURYSTYKA, SPORT

Koncert grupy Kazik & Kwartet ProForma w Augustowie
12/03/2018
W poniedziałek, 9 kwietnia w kinie Iskra odbędzie się koncert grupy Kazik & Kwartet ProForma. Sprzedaż biletów na koncert rusza we wtorek, 13 marca.
Spektakl kabaretowy pt. "Chory na sukces"
07/03/2018
W czwartek, 22 marca w kinie Iskra odbędzie się spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” w gwiazdorskiej obsadzie: Krzysztof Ibisz, Krzysztof Hanke (Bercik, Kabaret RAK), Piotr Pręgowski (Pietrek Rancho), Tadeusz Ross (Zulu Gula), Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”) oraz Michał Wiśniewski („Ich Troje”).
Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń do kalendarza imprez letnich w 2018 r.
05/03/2018
W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem kalendarza wydarzeń letnich w Augustowie zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe, instytucje, przedsiębiorców i mieszkańców do zgłaszania organizowanych wydarzeń w miesiącach maj-wrzesień 2018 r.
Promocja książki Janiny Osewskiej
26/02/2018
W piątek, 23 lutego 2018 r. w Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów odbyła się promocja książki "Niebieska Chwila" Janiny Osewskiej. Publikację wydano dzięki stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego i Burmistrza Miasta Augustowa.
Augustowskie „Namiary na Oscary”
21/02/2018
Od poniedziałku, 5 marca do środy, 7 marca w kinie Iskra odbywać się będzie organizowany przez augustowski DKF Kinochłon coroczny cykl pn. „Namiary na Oscary”, czyli przegląd najciekawszych filmów nominowanych do najsłynniejszej Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej – Oscarów.
Uroczystość rozdania stypendiów i nagród Burmistrza Miasta Augustowa
20/02/2018
W poniedziałek, 19 lutego Burmistrz Miasta Augustowa Wojciech Walulik przyznał nagrody i stypendia za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury oraz stypendia motywacyjne za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia sportowe. Laureatami nagród i stypendiów zostały osoby o wybitnych osiągnięciach wnoszące ogromny wkład w rozwój życia kulturalnego Augustowa oraz osiągające wysokie wyniki w nauce i znakomite rezultaty sportowe w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.