Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

Plakat Lektura Obowiązkowa – spotkanie poetyckie z Adamem Granackim 5 marca o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie
24/02/2021
Augustowskie Placówki Kultury i Stowarzyszenie W Sercu Puszczy zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Lektura Obowiązkowa. 5 marca o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie o swoim debiutanckim tomiku poetyckim pt. „Teoria tego brzegu”* opowie Adam Granacki.
24/02/2021
Macie Państwo pomysł na imprezę? Chcecie by o niej było głośno? Miasto może w tym pomóc! Zapraszamy do zgłaszania imprez, które trafią do miejskiego kalendarza wydarzeń w 2021 roku.
Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert grafika na pomarańczowym tle białe litery NGO Ogłoszenie wyników  konkursu w prawym górnym rogu ligo Augustowa
24/02/2021
Burmistrz Miasta Augustowa ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert z zakresu: turystyki, krajoznawstwa i promocji oraz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Podmioty, które otrzymały dotacje proszone są o kontakt z Urzędem Miejskim w Augustowie celem przygotowania umów o dofinansowanie.  
24/02/2021
Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk ogłasza nabór wniosków o grant na instalacje OZE w ramach projektu "Granty na OZE dla mieszkańców Augustowa" 
Publiczne przedszkola prowadzone przez Gminę Miasto Augustów zapraszają  dzieci i rodziców.  Od 1 marca 2021 r. rusza rekrutacja do przedszkoli.
23/02/2021
Publiczne przedszkola prowadzone przez Gminę Miasto Augustów zapraszają  dzieci i rodziców