Jesteś tutaj

Spotkanie informacyjne - nabór wniosków do Działania 1.5 RPOWP

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym, dotyczącym naboru wniosków na projekty dotyczące działalności inwestycyjnej przedsiębiorstw w ramach Działania 1.5 RPOWP. Podczas spotkania omówione zostaną warunki wsparcia i zasady aplikowania o dofinansowanie. Ogłoszenie o naborze wniosków opublikowane jest na w dziale Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów projektów.

Spotkanie odbędzie się 22 marca 2019 (piątek) w godz. 9.00 – 11.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego przy ul. Poleskiej 89, sala 318 B.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia na spotkanie są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na http://tinyurl.com/y5wd6v8z  ("Weź udział").

Zachęcamy również do wcześniejszego nadsyłania pytań lub wątpliwości, które chcieliby Państwo omówić podczas szkolenia. Pytania można wpisać w formularzu rejestracyjnym, lub przesłać na adres iwona.dzieminska@wrotapodlasia.pl.

W ramach konkursu z Działania 1.5 wsparciem będą objęte projekty dotyczące działalności inwestycyjnej przedsiębiorstw, realizowane na terenie gmin województwa podlaskiego, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000.

Organizatorami spotkania jest Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Departament Rozwoju Regionalnego w Białymstoku.

Szczegółowe informacje dostępne na: http://tinyurl.com/y5wd6v8z