NAJBARDZIEJ PRZYDATNE

AKTUALNOŚCI

Informacja o złożeniu oferty pozakonkursowej przez organizację pozarządową
24/04/2018
Zgodnie z art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zamieszcza się ofertę realizacji zadania publicznego pn. Profilaktyka zdrowia psychicznego poprzez skuteczną komunikację w rodzinie, złożoną przez Fundację Małymi Krokami.  
Umowa na przebudowę ulicy Wioślarskiej w Augustowie
24/04/2018
We wtorek, 24 kwietnia burmistrz Augustowa Wojciech Walulik podpisał umowę na przebudowę ulicy Wioślarskiej w Augustowie. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to koniec października br.
Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Augustowie
24/04/2018
W Augustowie oficjalne obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w 100-lecie Odzyskania Niepodległości rozpoczną się o godz. 9.15 mszą świętą w intencji Ojczyzny w Bazylice Mniejszej p.w. Najświętszego Serca Jezusowego. Patronat honorowy nad uroczystością objął Poseł Rzeczpospolitej Polskiej Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.
Długi weekend majowy w Augustowie
23/04/2018
Wyczekiwany przez wszystkich weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Kiermasz, pokaz zestawu Polskich Kronik Filmowych, koncert Pauliny Przybysz, a także piknik kowalski – to wszystko tylko w Augustowie.
Otwarty konkurs ofert na wsparcie zadań w zakresie organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży - wypoczynek letni
23/04/2018
Burmistrz Miasta Augustowa ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Miasta Augustów w 2018 roku w zakresie organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży - wypoczynek letni.
23/04/2018
Zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Augustowie przy ul. 3 Maja, który odbędzie się w dniu 27.06.2018 r. o godz. 9oo w siedzibie Urzędu Miejskiego w Augustowie ul. 3 Maja 60.

PRZYDATNE LINKI

Cyfrowy Urząd
Wniosek o wydanie dowodu osobistego przez cyfrowy urząd
Załatwiaj urzędowe sprawy przez Internet!
Dzielnicowi
Logo Rady Działalności Pożytku Publicznego
CEIDG