Jesteś tutaj

SPOŁECZNE

25/10/2021
11 listopada 2018 roku, w stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego, płynący z setek gardeł i serc. W akcji „Niepodległa do Hymnu” zainicjowanej przez Biuro Programu „Niepodległa” wzięło udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach.
ABO 2021 rozstrzygnięte! Już wiadomo które projekty zwyciężyły i będą zrealizowane. Przeczytajcie artykuł i poznajcie wyniki.
19/10/2021
Augustowski Budżet Obywatelski 2021 rozstrzygnięty! Już wiadomo które projekty zwyciężyły i będą zrealizowane. Przeczytajcie artykuł i poznajcie wyniki. 
Ważna wiadomość w sprawie Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego wprost od Burmistrza Augustowa - Mirosława Karolczuka.
14/10/2021
Drodzy Mieszkańcy Augustowa, Augustów jest naszym domem – miejscem, w którym chcemy, aby żyło nam się dobrze, wygodnie, komfortowo. Każdy z Państwa jest gospodarzem tego miasta – każdy z Państwa ma realny wpływ na to, jak Augustów wygląda, jak się zmienia i jak funkcjonuje.
Mobilna Akademia NGO MANGO w Augustowie
14/10/2021
Organizacje pozarządowe zapraszamy na dwa bezpłatne, jednodniowe, intensywne szkolenia, które odbędą się w terminie 22 października i 26 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Augustowie. W szkoleniu mogą wziąć udział tylko osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy. Ilość miejsc ograniczona, tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń!