Jesteś tutaj

Wielki Piknik Rodzinny w Augustowie! Tak będziemy świętować Dzień Flagi!

Darmowe dmuchańce dla dzieci, wata cukrowa, bańki mydlane, malowanie twarzy oraz kiełbaski, bigos, występy artystyczne i koncert zespołu Kobranocka – to główne atrakcje Pikniku Rodzinnego na Błoniach nad Nettą, który odbędzie się 2 maja - w Święto Flagi. Zaczniemy o godzinie 14:00 od wspólnego przemarszu z Rynku Zygmunta Augusta na błonia ze 100-metrową flagą.

 

W biało-czerwonych barwach

Obchody Dnia Flagi rozpoczną się o 14:00 na Rynku Zygmunta Augusta. Tam wręczymy Wam biało-czerwone balony i flagi, a chwilę później przejdziemy ze 100-metrową flagą Polski na błonia nad Nettą, gdzie odbędzie się piknik rodzinny.

Planowane przez Miasto Augustów wydarzenie świetnie wpisuje się w klimat majowych świąt. Podczas rodzinnego pikniku będziemy mieli okazję do wspólnego odpoczynku i zabawy na klimatycznych, augustowskich błoniach. Takiego wydarzenia jeszcze w Augustowie nie było! Dzieciaki będą mogły skorzystać z wielu darmowych atrakcji. Na poczęstunek mogą liczyć też dorośli. Wszystko to, w kolorach naszej biało-czerwonej. Na wspólne świętowanie zapraszamy całe rodziny. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą koca!

 

Świętujmy razem

Po raz pierwszy będziemy w taki sposób cieszyć się świętem naszej biało-czerwonej flagi. Jestem pewien, że taki sposób celebracji tego dnia spodoba się naszym mieszkańcom. Razem cieszmy się naszymi najpiękniejszymi barwami. Na wspólne świętowanie zapraszamy całe rodziny. Zapewnimy dużo atrakcji - zarówno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców. Do zobaczenia w poniedziałek na Błoniach nad Nettą.zaprasza Mirosław Karolczuk, Burmistrz Augustowa.

 

Program imprezy:

14:00 - 14:30 – Rynek Zygmunta Augusta - rozdajemy darmowe flagi i balony oraz razem przechodzimy na Błonia nad Netta niosąc ze sobą stumetrową flagę Polski.

14:30 – Błonia nad Nettą - zaczynamy nasz rodzinny piknik z darmowymi atrakcjami oraz występami lokalnych artystów.

17:00 - 18:00 – Błonia nad Nettą - czas na koncert gwiazdy wieczoru. Dla augustowian zagra zespół Kobranocka.

 

Wydarzenie organizujemy wspólnie w partnerstwie z Województwem Podlaskim. Do zobaczenia nad Nettą!

GALERIA