Jesteś tutaj

GOSPODARCZE

Rozwój sieci gazowniczej i ciepłowniczej w Augustowie
19/04/2019
We wtorek, 23 kwietnia o godz. 16.00 w siedzibie Zarządu Wodnego w Augustowie mieszczącej się przy ul. 29 Listopada 5 odbędzie się spotkanie w sprawie rozwoju sieci gazowniczej i ciepłowniczej w Augustowie. W spotkaniu udział wezmą Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Grzegorz Mackiewicz, Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Białymstoku Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o., Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej "GIGA" Sp. z o.o. w Augustowie Artur Sofiński oraz burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk.
Delegacja Augustowa w Brasławiu na Białorusi
19/04/2019
17 kwietnia burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk wraz z delegacją uczestniczył w spotkaniu w Brasławiu na Białorusi. Wizyta dotyczyła możliwości współpracy gospodarczej obu miast.
Odbiór techniczny inwestycji pn. „Budowa ulicy dojazdowej do budynku administracyjnego budowanego na potrzeby Urzędu Gminy Augustów”
09/04/2019
We wtorek, 9 kwietnia odbył się odbiór techniczny robót dotyczących inwestycji pn. „Budowa ulicy dojazdowej do budynku administracyjnego budowanego na potrzeby Urzędu Gminy Augustów”. Zadanie było realizowane z dotacją Gminy Augustów. W odbiorze technicznym uczestniczył burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk.
Konferencja „FORMY WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCÓW” w Augustowie
14/03/2019
Z inicjatywy Mirosława Karolczuka, burmistrza Augustowa oraz Prezesa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Suwałkach we wtorek, 12 marca w Augustowie odbyła się konferencja „Formy wsparcia przedsiębiorców”. Wzięło w niej udział kilkudziesięciu przedsiębiorców z Augustowa oraz powiatu augustowskiego.
Konferencja  „FORMY WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCÓW”
08/03/2019
Urząd Miasta Augustów, Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Suwałkach mają przyjemność zaprosić na konferencję pn. „FORMY WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCÓW”. Spotkanie odbędzie się 12.03.2019r. o godz. 11.00, w hotelu „Warszawa” przy ul. Zdrojowej 1 w Augustowie.
Sukces augustowskiej stoczni Balt Yacht
05/03/2019
Podczas warszawskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie augustowska stocznia Balt Yacht otrzymała nagrodę Jacht Roku 2019 miesięcznika ''Żagle'' w kategorii Jachty Motorowe Specjalne. Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk osobiście złożył gratulacje laureatom prestiżowego wyróżnienia.