Jesteś tutaj

GOSPODARCZE

27/08/2019
W Tarnowie odbyło się IV Forum Gospodarcze Polonii Świata. W Forum brało udział ok. 300 przedstawicieli polskich firm działających na całym świecie. Wśród uczestników były delegacje m. in. z Nowej Zelandii, Argentyny, RPA, Europy, i Kanady. Najliczniejsza grupa przyjechała z USA. Partnerem samorządowym Forum było Miasto Augustów.
23/08/2019
Trwa konkurs Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019. W konkursie zgłoszona została Budowa Ośrodka Sportów Wodnych w Augustowie. Głosowanie trwa do 17 września br.
01/07/2019
W piątek, 28 czerwca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podpisał umowę na budowę dróg wewnętrznych na Osiedlu Południe wraz z uzbrojeniem. Inwestycję wykona konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mirosław Dębowski i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
25/06/2019
W poniedziałek, 24 czerwca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podpisał umowę na remont slipu (podjazdu do wodowania łodzi) przy Molo Radiowej Trójki nad jeziorem Necko. Inwestycję zrealizuje augustowska firma InvestBlock sp. z o.o.
19/06/2019
Burmistrz Miasta Augustowa podaje do publicznej wiadomości, wykaz nieruchomości położonych w Augustowie, przeznaczonych do oddania w najem na okres 3 lat.
Polsko-Białoruskie Forum Biznesu  w Augustowie
28/05/2019
Z inicjatywy Podlaskiego Klubu Biznesu w piątek, 24 maja w Augustowie odbyło się Polsko-Białoruskie Forum Biznesu. W spotkaniu uczestniczyli poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysław Baszko, konsul generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie Jarosław Książek, burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk, prezes Zrzeszenia Polskiego Biznesu w Republice Białorusi Anatol Wielikin, prezes Podlaskiego Klubu Biznesu w Białymstoku Ryszard Iwaszkiewicz oraz członkowie klubu.