Jesteś tutaj

Ruszył przetarg na dzierżawę terenów nad jez. Necko pod pawilony gastronomiczne

Tereny położone przy Molo Radiowej Trójki, nieopodal miejskiego amfiteatru, to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez mieszkańców miasta oraz odwiedzających Augustów turystów. W sezonie letnim są tu organizowane cykliczne imprezy sportowe oraz koncerty.

W 2016 r. teren został specjalnie przygotowany przez Urząd Miejski w Augustowie do prowadzenia działalności gospodarczej na tym obszarze. Grunt został utwardzony kostką brukową, a wydzierżawiane stanowiska zostały uzbrojone w sieć wodociągową, kanalizacyjną oraz energetyczną wraz z przyłączami. Opracowana została również koncepcja ustawienia na tym terenie kontenerowych pawilonów oraz wiat na stoliki dla klientów punktów gastronomicznych.

Na początku stycznia Burmistrz Miasta Augustowa ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę terenów nad jez. Necko na okres 10 lat. Szczegóły przetargu dostępne są na:

http://bip.um.augustow.pl/przetargi/sprzedaz--dzierzawa-i-najem-nieruchomosci/ogloszenia-aktualne/burmistrz-miasta-augustowa-oglasza-pierwszy-przetarg-ustny-nieograniczony-na-dzierzawe-na-okres-10-lat-nieruchomosci-polozonych-przy-ul-zarzecze.html

Osoby, które wygrają przetarg na dzierżawę tego miejsca, zobowiązane będą do zagospodarowania nieruchomości zgodnie z dokumentacją przedstawioną przez Urząd Miejski w Augustowie.

Zapraszamy do składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. 3 Maja 60 (pokój nr 4), tel. 87 6434223.